Opinie


Ocena klienta
Renata
sobota 15 sierpień'20

Pyszne jak zawsze :)

Renata


Ocena klienta
Natalia
niedziela 26 kwiecień'20

Chciałabym ocenić dwa zamówienia, które złożyłam przez Państwa stronę.
Pierwsze zamówienie: po złożeniu pierwszego zamówienia otrzymałam telefon z pytaniem co zamówiłam, ponieważ restauracja nie otrzymała wszystkich informacji o moim zamówieniu. Dodatkowo przez stronę można zamówić dania, które nie są obecne w ofercie (w moim przypadku było to ciasto). Zamówienie zostało opłacone z góry o część pieniędzy za dania, które nie mogły być przygotowane zostały zwrócone. Zamówienie przyjechało ciepłe i było bardzo smaczne.

Drugie zamówienia: zostało złożone około 13:20 i miało u mnie być o godzinie 14:42. Niestety ten czas się wydłużył aż do godziny 15:34. Otrzymałam informację, że nie mogą mi Państwo dostarczyć zupy Miso a zamiast tego został zapakowany kapuśniaczek. Nie uważam, aby była to dobra praktyka, ponieważ wolałabym, aby mnie o tym poinformowano przed spakowaniem zamówienia, dzięki czemu miałabym wybór czy chcę się zgodzić na taką zmianę. Dodatkowo przy tym zamówieniu, które było większe dwa opakowana były pogniecione a z jednego wyciekał sos.

Pierwsze moje zamówienie oceniam wzorowo mimo pewnych problemów, które zostały opisane. Drugie zamówienie oceniam bardzo średnio.

Mam też kilka uwag ogólnych. Utworzyłam na Państwa stronie konto. Spodziewałam się jakiś opcji typu: historia zamówień czy wpisania na stałe adresu dostawy jednak nic takiego nie ma. Założenie konta nic nie daje więc ta opcja jest całkowicie zbędna.

Natalia


Ocena klienta
Dagmara
sobota 04 sierpień'18

Szybko i smacznie!

Dagmara


Ocena klienta
Renata
poniedziałek 30 lipiec'18

Smacznie jak zawsze, miła obsługa.

Renata


Ocena klienta
Renata
sobota 10 marzec'18

Żarcie fantastyczne, ludzie fajni - czego chcieć więcej? ;) Pierwszy raz zamawiałam online - duża oszczędność czasu. Polecam :)

Renata


Ocena klienta
Waldek
czwartek 20 lipiec'17

Za długa dostawa! Ok 1,5 godziny.

Waldek

zwrócimy na to uwagę! dziekujemy za opinie Zespół Mixtura Vege Cafe


Ocena klienta
Alona
czwartek 15 czerwiec'17

Uwielbiam was! Jedzonko zawsze pycha!

Alona